Real Madrid ile Ajax Maçı - 04 Arlaık 2012

Karşılaşmanı Detaylı Analizi
Justin TV
Karşılaşmanın Analizi : Real Madrid ile Ajax arasında 04 Aralık 2012 Tarihinde, 21:45 saatinde başlayacak olan karşılaşmada her iki takımda kazanmak için çabalayacak. Maç karşılaşmaya ev sahipliği yapan Real Madrid' in sahasında oynanacak. Ev sahibi takım maçta saha avantajını kullanarak galibiyet arayacaktır.  Bu karşılaşmayı aşağıdaki player'dan canlı olarak takip edebilirsiniz. Sunucu yoğunluğuna göre maçın açılma zaman alabilir. Eğer aşağıdaki video player'dan maçı donarak izliyor veya hiç izleyemiyorsanız lütfen konu altından alternatif player linki isteyin. Eğer Maç Lig tv, D Spor, Live TV vb şifreleri kanallarda ise yukarıdaki canlı anlatım tablosu ile maçı canlı takip edebilirsiniz.
  • Karşılaşma Hangi Kanalda : Real Madrid ile Ajax arasında oynanacak maç " Nederland 3 , Setanta Sports 1 , Sky Calcio 3 / HD , Sky Sport 3 (Italia) , Sport 1 (Hun) , TVE La Primera , TV3+ Denmark , Sport TV1 / HD , Viasat 4 (norway) , TV6 Latvia , SuperSport 7 [ZA] , Nova Sports 1 (Hellas) , Al Jazeera Sport +4 , NTV+ Tennis , Sky Sport 1 (Germany) , Digi Sport 1 (romania) , TV6 Estonia , TV6 Lithuania , Idman TV , Sky Sports 4 (uk) , Dolce Sport / HD , Sport 5 (Israel) / HD , Arena Sport 1 (serbia) , Smart Spor / HD (D-Smart 77) , beIN Sport 2 / HD , Viasat Sport (swe) , SuperSport 1 (alb) / HD , Arena Sport 4 / HD (cro) "kanal(lar)ından veya aşağıdaki video player'dan canlı takip edebilirsiniz. Aşağıdaki player maç başladığı zaman eklenir ve maç bitiminde kaldırılır.
  • Notlar : Maç hakkındaki düşüncelerinizi bizler ile yorum olarak paylaşabilirsiniz. Yukarıdaki veriler bilgi amacı ile paylaşılmakta olup bu veriler başka platformlardan ve sitelerden alınmış olup, doğruluğu kesin olmayabilir. Justin TV ekibi olarak olabildiğince doğru veriler sağlamak için çaba ve gayret göstermekteyiz. Bu sitenin Justin.tv ile hiç bir bağı/bağlantısı yoktur ve asla lig tv, live tv, smart tv, d spor gibi şifreli kanalların yayınını yapmamaktadır. Lig TV izlemek için Digitürk, Smart TV izlemek için ise D Smart aboneliğiniz olmalıdır. Justin tv sadece maç analizleri, maç bilgileri, spor haberleri, maç tarihleri, spor yorumları gibi bilgiler paylaşmak amacı ile kurulmuş bir bilgi platformudur. Maç izleme yayınları/konuları taslak halinde paylaşılmakta olup hatalar yüzünden Justin TV ekibi özür diler. Sunucu yoğunluğuna göre maçın açılması 2-7 dakika kadar sürebilir. Eğer maç yayını başlamaz yada başlayıp sürekli donarsa bu kanalın sunucu yoğunluğu ile alakalı bir durumdur. Maç 2 dakika içinde başlamazsa lütfen bu sayfayı yenileyin yada alternatif yayın linkleri için konu altına yorum bırakın. Justin TV hiç bir ücret talep etmeden sizlerin futbol heyecanını internet ortamanını taşımayı hedeflemiş bir sitedir.